Kraj nastavne godine
Autor: Virgil Jureškin, 18. 6. 2021.

Dragi učenici,

evo nas na kraju još jedne zahtjevne i ćudljive nastavne godine. Znam da nije bilo lako pratiti nastavu čas u školi, čas od kuće i tako u krug. Vjerujte, nije ni učiteljima bilo lako organizirati se uz mnoštvo uputa koje su se često mijenjale. Danas smo ispratili još jednu godinu uz puno smijeha i radosti. Lijepo je bilo gledati vas onako nasmijane i zaigrane. Dragi osmaši, i nama ste izmamili pokoju suzu dok smo promatrali kako složno pjevate i koliko vam je teško otići. Vaš emotivni rastanak podsjetio nas je zašto je lijepo biti učitelj i kolika je privilegija gledati kako od dječice postajete mladi ljudi spremi za neke nove izazove. Sretno vam u daljnjem školovanju i životu!

Svima želim ugodno ljeto i da jesen dočekamo zdravi i veseli!

Ravnateljica:

Zorana Brodarić, prof.