Prikupljanje starog papira
Autor: Tomislava Ečić, 6. 3. 2014.

Učenici  i nastavnici naše škole  3. ožujka proveli su akciju prikupljanja starog papira. Odaziv je bio odličan i prikupljeno je nešto više od tone papira. Ravnatelj Vilko Stojan zahvalio se svim roditeljima i učenicima  na pomoći. Pohvalio je i one učenike koji su pomogli prikupljeni papir prenijeti u vozilo Unijapapira. Cilj akcije je inače, ukazati na problem rješavanja razgradivog otpada u Trogiru, pogotovo ako se zna da papir čini skoro 30 posto onog što svakodnevno završava u kontejnerima za smeće.

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=381:trogirski-u%C4%8Denici-prikupljali-stari-papir&Itemid=674