Ante Radačić - najbolji mladi povjesničar u županiji
Autor: Tomislava Ečić, 13. 3. 2014.

Učenik 8.a razreda Ante Radačić plasirao se na Državno natjecanje iz povijesti osvojivši prvo mjesto u županiji.
I njegove kolege, učenici sedmih i osmih razreda mogu se pohvaliti odličnim plasmanima u znanju iz povijesti, budući su među prvih deset u županiji.
Tako je učenica 8.a Mia Vidović zauzela 4. mjesto, Ante Perica učenik 7.b plasirao se na 7., dok je Vjeko Hrabar polaznik 7.b. razreda osvojio 8. mjesto.
Kako kažu, dosta su se pripremali za ovo natjecanje i prvenstveno žele zahvaliti svojoj profesorici i mentorici Marijani Šimić.
Ivan Ćaleta učenik 7.d razreda, čija je mentorica Rosa Skelin, zauzeo je 4. mjesto na natjecanju iz hrvatskog jezika.

Izvor: http://trogir.hr/GradTrogir/991-ante-radacic-najbolji-mladi-povjesnicar-u-zupaniji