„Priče iz dva škafetina“ predstavljene u Gradskoj knjižnici
Autor: Tomislava Ečić, 31. 10. 2014.

Zbirka  korčulanskih autorica Sande Hančević i Valerije Jurjević „Priče iz dva škafetina“ predstavljena je u Gradskoj knjižnici Trogir.

Priče su to o jednom otoku, dvije žene i dva škafetina puna tajni na čiju su promociju došli brojni ljubitelji dobrih priča.

Nakon predstavljanja zbirke podijeljene su nagrade učenicima za najbolji komentar knjige ljeta.

- Među mnoštvom komentara izabrali smo tri, premda su svi bili posebni i zanimljivi tako da odabir nije bio lak, kazala je Maja Kostović -Radan zahvalivši tom prigodom nastavnici hrvatskog jezika Sunčici Dukan-Maletić na suradnji.

Nagrađeni učenici su: Roko Mamut 6 r., Marija Čarija 6. r. i Gabriela Grubišić 8.r., polaznici  OŠ Majstora Radovana. yes

knjiznica - Video Maker

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=1652&Itemid=677