Osvojeno 1. mjesto na 19. Natjecanju mladih HCK
Autor: Tomislava Ečić, 16. 3. 2015.

Gradsko društvo Crvenog križa Trogir organiziralo je 19. Natjecanje mladih HCK koje se održalo u sportskoj dvorani Vinka Kandija, 14. ožujka.

Sudjelovale su ekipe osnovnih i ekipe srednje škole. Pokazali su svoja znanja o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima, te znanje o vještinama iz pružanja prve  pomoći.

U natjecanju su sudjelovale četiri ekipe podmlatka: OŠ Petar Berislavić - Trogir, OŠ Majstora Radovana -Trogir, OŠ Kralja Zvonimira- Seget, OŠ Ivan Duknović- Marina, te dvije ekipe mladih iz Srednje strukovne škole Blaž Jurjev Trogiranin.

Naša škola osvojila je PRVO MJESTO.

Zlatna ekipa OŠ Majstora Radovana: Ilka Bakula (vođa ekipe), Matea Bakica, Antonela Munjiza, Lora Medić, Petra Glasnović, Paulina Pavković (rezerva), Dino Barada (rezerva).