OBAVIJEST O NABAVCI UDŽBENIKA ZA SVE UČENIKE 1. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE KOJI IMAJU PREBIVALIŠTE NA PODRUČJU GRADA TROGIRA
Autor: Virgil Jureškin, 29. 6. 2016.

Ovim putem obavještavamo sve roditelje da je Grad Trogir donio odluku da ove godine financira nabavku osnovnog kompleta udžbenika i pripadajućih radnih bilježnica (bez mape iz likovnog odgoja) za sve učenike 1. razreda osnovnih škola koji imaju prebivalište na području Grada Trogira (za školsku godinu 2016./2017.).

Za sva eventualna pitanja i nejasnoće slobodno kontaktirajte gosp. Joška Jarebića na kontakt telefone: 021/444-588, 021/444-585 ili putem elektronske pošte: josko.jarebic@trogir.hr.

O distribuciji udžbenika biti ćete naknadno obaviješteni na stranicama škole.