Poziv za sudjelovanje na literarno-likovnom natječaju CATA DUJŠIN RIBAR
Autor: Virgil Jureškin, 16. 2. 2018.

Osnovna škola Majstora Radovana
21220 Trogir
KLASA: 602-02/16-01-18-154
URBROJ: 2184-19-01-18-1

Trogir, 15. veljače 2018.

P       O      Z       I        V

za sudjelovanje na literarno-likovnom natječaju

CATA DUJŠIN RIBAR

Osnovna škola Majstora Radovana organizira 4. natječaj „Cata Dujšin Ribar“ za učenike osnovnih škola. Mogu se prijaviti svi zainteresirani učenici od 1.-8. razreda osnovne škole.

U v j e t i    n a t j e č a j a:

TEMA: Bura

LITERARNI RADOVI: moraju biti pisani čakavskim narječjem na zadanu temu.

Svaka škola može sudjelovati s 5 radova koji se dostavljaju u 3 primjerka. Na poleđini rada navesti ime i prezime učenika, razred, naziv i adresu škole, ime i prezime učitelja mentora te pečat škole.

LIKOVNI RADOVI: moraju biti rađeni tehnikom linijski istanjene mase-3D

Svaka škola može sudjelovati s 5 radova. Uz rad navesti ime i prezime učenika, razred, naziv i adresu škole, ime i prezime učitelja mentora te pečat škole.

U posebnom prilogu dostavite popis autora, razred i ime učitelja mentora.

Literarne i likovne radove treba poslati poštom najkasnije do 15. ožujka 2018. godine na adresu:

Osnovna škola Majstora Radovana

Ulica dr. Franje Tuđmana 12

21220 Trogir

Naznačiti: ZA NATJEČAJ „CATA DUJŠIN RIBAR“

Rezultati natječaja i nagrađeni sudionici bit će javno promovirani na završnici dana 23. 3. 2018. koja će se održati u prostorima DVD-a Trogir, u sklopu županijskog natjecanja iz Glazbene kulture, a čiji smo organizatori i domaćini po prvi puta u našoj županiji.

S poštovanjem,

Ravnateljica: