PREHRANA UČENIKA – OBAVIJEST RODITELJIMA
Autor: Virgil Jureškin, 8. 2. 2023.

Poštovani,

zbog organizacije prehrane i pokrivanja troškova od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja, Škola će svako dijete koje izostaje uzastopno tri dana odjaviti s popisa treći dan. MZO tolerira uzastopan izostanak do tri dana, a više od toga ne. Bilo kakve troškove koji nastanu van toga morali bismo sami nadoknaditi, a to nam je nemoguće.

Potrebno je pravovremeno najaviti povratak učenika na nastavu da bi dijete dobilo obrok taj dan, odnosno, ako se dijete nenadano vrati, osigurajte mu obrok za taj dan pa će ga Škola prijaviti od idućeg radnog dana.

Ako unaprijed znate da dijete neće dolaziti na nastavu dulje od tri dana, javite razredniku.

Molimo vas za razumijevanje jer nam je nemoguće pratiti toliki broj učenika i izostanke u obje smjene.

Izostanke do 3 dana nije potrebno najavljivati.

Ravnateljica:

Zorana Bakula, prof.