Ravnateljica škole: Zorana Brodarić

RIJEČ RAVNATELJICE:

Poštovani učenici, roditelji, učitelji i djelatnici škole, zainteresirani korisnici,

dobro došli na mrežne stranice naše škole! Osim pronalaženja korisnih informacija, želimo vam približiti i aktivnosti u kojima sudjeluju učenici i djelatnici škole. Ovdje smo da bismo djecu vodili kroz svijet znanja, pokušavajući ih razumjeti, poticati i  osamostaliti.

Učitelji imaju priliku oblikovati budućnost djece ne samo svojom stručnošću i prenošenjem znanja predmeta kojeg predaju, već unošenjem onog daška čovječnosti koji naš posao čini plemenitim. Svim učenicima pristupamo jednako, poštujući njihove različitosti i sklonosti, a suradnjom s roditeljima i lokalnom zajednicom želimo im pružiti bolje sutra. Želim da naša djeca u školu dolaze s osmijehom, a svima želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.

Ravnateljica:

Zorana Bakula, prof.