POZIV ZA SUDJELOVANJE NA IV. SMOTRI DJEČJEG GLAZBENOG STVARALAŠTVA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE
Autor: Virgil Jureškin, 26. 4. 2023.

IV. SMOTRA DJEČJEG GLAZBENOG STVARALAŠTVA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

To su djeca 2023.

Trogir, 26. travnja 2023.

POZIV ZA SUDJELOVANJE

Županijsko stručno vijeće učitelja Glazbene kulture Splitsko-dalmatinske županije i OŠ Majstora Radovana - Trogir organizira IV. smotru dječjeg glazbenog stvaralaštva „To su djeca” koja će se održati u Muzeju grada Trogira 19. svibnja  2023. u 18:00 sati.

Smotra okuplja učenike i njihove mentore, učitelje Glazbene kulture, koji se u svojim školama bave izvannastavnim glazbenim aktivnostima kroz klapsko pjevanje, zbor, mali instrumentalni sastavi ili folklor. Želja nam je, kroz kreativnost i talent, pružiti našim učenicima priliku da pokažu svoje vještine i podijele glazbenu radost s publikom.
Smotra nije natjecateljskog karaktera već omogućuje svim sudionicima da kroz novi izazov i priliku pokažu svoj rad.
Ovo je prilika i za javni nastup onim zborovima koji su se prijavili na natjecanje zborova Glazbene svečanosti hrvatske mladeži u Varaždinu.

Za sudjelovanje je potrebno popuniti prijavnicu najkasnije do 8. svibnja 2023.
Ispunjenu prijavnicu pošaljite na e-mail: marica.tadin@skole.hr
Temeljem prijava kvalitetnije ćemo organizirati ovu smotru glazbenog stvaralaštva „To su djeca”.
Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte i na 0915203416.

Puno uspjeha u radu.

Marica Tadin, voditeljica ŽSV-a Glazbene kulture Splitsko-dalmatinske županije