Akcija sakupljanja starog papira uspješno provedena
Autor: Tomislava Ečić, 20. 4. 2012.

Dana 20.04.u našoj školi uspješno je provedena planirana akcija sakupljanja starog papira. U akciji su sudjelovali učenici svih razreda naše škole. Vrijedni učenici sakupili su u kratkom roku 2 TONE I 390 KILOGRAMA PAPIRA pa možemo reći da je među našim učenicima proširena svijest o očuvanju okoliša, jačanju osjećaja povezanosti s prirodom i educiranju mladih o načinima i procesu recikliranja otpada.  ČESTITAMO!

Ravnatelj naše škole gosp. V. Stojan i školski eko koordinator gosp. L. Škaro zahvaljuju svim učenicima i njihovim razrednicima i učiteljima na sudjelovanju u ovoj hvalevrijednoj akciji.

Nadamo se da će ovako uspješnih akcija biti i u buduće.

Foto-galerija