Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Tomislava Ečić, 26. 10. 2012.

Posljednji tjedan u listopadu učenici su obilježili DANE KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE. Vrijedne ruke naših učenika i njihovih roditelja pripremale su razne slastice i pekarske proizvode, koje su izložili na gradskom trgu u Trogiru.

Vrhunac događanja bio je petak, 26.10.2012., kada su učenici trećih i četvrtih razreda zajedno sa svojim učiteljicama: Jelena Plejić Senjanin, Merica Uljević, Vesna Klarin i Mirjana Matić u gradskoj loži priredili humanitarnu prodaju svojih proizvoda.

Kao i uvijek s našim je mališanima bilo veselo, ali i radno. Sav prikupljen novac biti će doniran u dobrotvorne svrhe.

Foto-galerija