Najčešće postavljana pitanja - elektronički upisi u srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
Autor: Tomislava Ečić, 18. 2. 2013.

Na temelju do sada zaprimljenih upita u svezi s izborom kandidata za upis u srednje škole u školskoj godini 2013./2014., Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta sačinilo je dokument "Najčešće postavljana pitanja".

U dokumentu se mogu pronaći odgovori i koji mogu pomoći u otklanjanju eventualnih nedoumica vezanih uz tumačenje i provedbu elektroničkih prijava za upis kandidata u I. razred srednje škole u Republici Hrvatskoj.

Na internetskim stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta pročitajte odgovore na Najčešće postavljena pitanja.

Izvor: http://www.skole.hr/skole/vijesti_mzos?news_id=8059