MI SMO NA REDU
Autor: Tomislava Ečić, 7. 3. 2013.

U ponedjeljak, 4.3.2013.,  održano je snimanje za radio emisiju Mi smo na redu. Našu školu predstavljali su učenici: Stela Ljubica, Sandra Tomaš, Marko Vuletić, Valentina Piteša, Ivana Horvatić, Adrian Buble, Arijana Mamić, Karlo Vukušić, Ante Radačić, Josip Mirat, Karlo Širić, Viktorija Smlatić.

To je emisija za osnovce koju Radio Split emitira petkom nakon 18:00 sati i nedjeljom nakon 11:00. Svakog tjedna emisija se snima u jednoj od osnovnih škola s područja Splitsko-dalmatinske županije. Emisiju vode učenici te prezentiraju svoju školu i mjesto.

U petak, 15. 3.2013., nakon 18:00 sati (s reprizom u nedjelju nakon 11:00 sati), na Radio Splitu poslušajte gostovanje naše škole u emisiji za osnovce Mi smo na redu.