Humanitarna akcija
Autor: Tomislava Ečić, 18. 12. 2013.

Vrijeme je Božića, darivanja i dobrih djela, pa smo tako i mi odlučili pomoći i nekome uljepšati nadolazeće blagdane. Učenici naše škole, zajedno sa svojim nastavnicima i ravnateljem Vilkom Stojanom, dana 17. prosinca 2013. na Trgu Ivana Pavla II, organizirali su humanitarnu prodaju božićnih ukrasa, čestitki, ulja i kolača. Sav prihod od lijepih ukrasa, koji su djelo vrijednih dječjih ruku, namijenjen je povećanju knjižnog fonda Klaićeve bolnice.Hvala svima koji su doprinijeli svojom kupnjom ili izradom svih tih predmeta,a posebno najmlađima. Oni su neumorno ukrašavali svoje radove da budu što bolji i ljepši.

humanitarna akcija - slideshow