PETICIJA RODITELJA
Autor: Tomislava Ečić, 7. 3. 2012.

Vijeće roditelja: potpisivanje peticije u svrhu poboljšanja sigurnosti naše djece, sprječavanje nasilja i poboljšanje rada sa djecom...

Poštovani roditelji,

Vijeće roditelja OŠ Majstora Radovana donijelo je odluku da se pokrene potpisivanje peticije u svrhu poboljšanja sigurnosti naše djece, sprječavanja nasilja među djecom i poboljšanje rada sa djecom sa poteškoćama u razvoju. Peticiju upućujemo Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta te Uredu državne uprave Splitsko-dalmatinske županije, a njome tražimo:

1. uvođenje video nadzora
  2. zapošljavanje psihologa i defektologa na puno radno vrijeme

Molimo Vas da se uključite u potpisivanje peticije.

Peticiju možete potpisati u prostoru ispred panoa u prizemlju škole.

Srdačan pozdrav!

Trogir, 05.03.2012.                                                            Predsjednik Vijeća roditelja

Dragan Boduljak