Izvršena primopredaja dužnosti ravnatelja!
Autor: Tomislava Ečić, 2. 4. 2012.

U našoj školi izvršena je službena primopredaja dužnosti između bivšeg ravnatelja Krešimira Petrovića i novog ravnatelja Vilka Stojana.

Uz zahvalu djelatnicima na uspješnoj suradnji, gospodin K. Petrović je novom ravnatelju gospodinu V. Stojanu zaželio uspjeh na novoj dužnosti.

U nastavku slijedi riječ novog ravnatelja:

Dragi učenici i roditelji, poštovane kolegice i kolege!

Čast mi je i zadovoljstvo pozdraviti vas na početku svog mandata. Hvala vam na podršci i nadam se da ćemo zajedničkim i odgovornim radom učiniti sve da dani u školi budu ugodni, opušteni, puni prijateljstva, zanimljivih sadržaja i odličnih rezultata. Ne želim da škola bude teret i pritisak, želim da svaki dan idete radosni u školu i iz škole!

Želim da svaki učenik, roditelj, zaposlenik i učitelj budu ponosni što su dio ove škole! Znajte da će škola biti u službi svakog učenika i u funkciji znanja! Želim svim učenicima puno zdravlja, sreće i veselja, da uspješno završite školsku godinu, te na kraju prijeđete u viši razred, a osmaši da se upišu u željenu srednju školu. Administrativno i pomoćno-tehničko osoblje važan su čimbenik da bi škola bila u službi učenika i učitelja i poželio bih im u narednom razdoblju puno zdravlja i uspjeha. Učiteljima i stručnim suradnicima također želim puno zdravlja, odličnih rezultata, ali i strpljenja u radu s učenicima, te da svi zajedno na kraju školske godine budemo sretni!

Sretno!

Ravnatelj: