NATJEČAJ za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice škole
Autor: Administrator , 16. 1. 2012.

Na temelju članka 127. i 165. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi («Narodne novine» broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10. i 90/11.) i članka 85. Statuta škole, Školski odbor Osnovne škole Majstora Radovana Trogir, raspisuje

Za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice škole

Za ravnatelja/icu osnovne škole može biti izabrana osoba koja ispunjava uvjete za učitelja ili stručnog suradnika, a ima visoku ili višu stručnu spremu i 5 (pet) godina radnog iskustva na odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti u izvorniku ili ovjerenom presliku:

- životopis
- diplomu o stečenoj stručnoj spremi
- potvrdu o položenom stručnom ispitu
- potvrdu o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  (ne stariju od 6 mjeseci)
- domovnicu
- dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima – potvrda škole i ovjerena preslika radne knjižice

Ravnatelj se imenuje na vrijeme od 5 godina.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti  u zatvorenoj omotnici na adresu:
Osnovna škola Majstora Radovana, Ul. Dr. Franje Tuđmana 12, 21220 TROGIR, s naznakom „za natječaj za imenovanje ravnatelja – ne otvarati“.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Datum objave: 16. siječnja 2012. godine.