Autor: Virgil Jureškin, 19. 2. 2016.

Osnovna škola Majstora Radovana Trogir,Ul. dr. Franje Tuđmana 12, objavljuje

za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

- UČITELJ /ICA RAZREDNE NASTAVE – na određeno puno radno vrijeme najduže do 12 mjeseci (stručno osposobljavanje za rad) – 1 izvršitelj

Osnovna škola Majstora Radovana Trogir,Ul. dr. Franje Tuđmana 12, objavljuje

za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

Uvjeti: prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14  ) i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96, 56/01).

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: zamolbu, životopis, presliku domovnice, presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci).

Rok za prijavu je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči škole.

Prijave s dokazima o ispunjenu uvjeta iz natječaja dostaviti  na adresu škole: Osnovna škola Majstora Radovana, Ul. dr. Franje Tuđmana 12. 21220 Trogir, s naznakom: „Za natječaj-stručno osposobljavanje“.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora prijavljeni kandidati bit će obaviješteni u zakonskom roku.

Datum objave natječaja: 19.02.2016.

Klasa: 112-07/16-01-105

Urbroj: 2184-19-01-16