Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor.

ZAPISNIK SA 32. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA (13.02.2017.)
Autor: Virgil Jureškin, 14. 2. 2017.

Z A P I S N I K

SA  32. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

OSNOVNE ŠKOLE MAJSTORA RADOVANA  TROGIR, ODRŽANE DANA 13.02.2017. GODINE U PROSTORIJAMA ŠKOLE S POČETKOM U 13,00 SATI

OSNOVNA ŠKOLA

MAJSTORA RADOVANA

TROGIR

Klasa: 003-06/16-01-66

Urbroj:2184-19-01-16-2

Trogir, 13.02.2017. god.

Z A P I S N I K

SA  32. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

Dnevni red:

1.Verifikacija zapisnika sa prethodne sjednice

2.Suglasnost ravnatelju za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto učitelja povijesti

3.Pravilnik o provedbi postupka jednostavne nabave u Školi

4.Financijsko izviješće za 1.-12.2016.

5.Odluka o raspisivanju natječaja za izbor i imenovanje ravnatelja

6.Razno

-Suglasnost za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto učitelja matematike do okončanja natječajnog postupka ali ne dulje od 60 dana

Ad. 1.

Na zapisnik sa 31. Sjednice ŠO nije bilo primjedbi te je isti jednoglasno verificiran .

Ad.2.

Daje se suglasnost ravnatelju za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme sa Martinom Nevešćanin za 13 sati i sa Danijelom Uljević za 27 sati tjedno za radno mjesto učitelja povijesti do povratka radnice na posao.

Daje se suglasnost ravnatelju za zasnivanje radnog odnosa na određeno puno radno vrijeme sa Ankom Zelalija za radno mjesto učitelja matematike do okončanja natječajnog postupka  ali ne dulje od 60 dana.

Ad.3

Donosi se Pravilnik o provedbi postupka jednostavne nabave Osnovne škole Majstora Radovana Trogir kako je predložen te stupa na snagu danom objave na oglasnoj ploči Škole. Isti predstavlja sastavni dio ove odluke.

Ad.4.

Usvaja se Financijsko izviješće za 1.-12.2016. godinu te isti predstavlja sastavni dio ove odluke.

Ad.5.

Donesena je odluka da se raspiše javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja  u dnevnom tisku Slobodna Dalmacija dana 15.02.2017. u kojem će se navesti uvjeti koje moraju ispunjavati prijavljeni kandidati  sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi. Natječaj će trajati 8 dana od dana objave. Tekst natječaja čini sastavni dio ove odluke.

Predsjednica Školskog odbora:

Jagoda Vržina