Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor.

ZAPISNIK SA 33. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA
Autor: Virgil Jureškin, 7. 3. 2017.

Z A P I S N I K

SA  33. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

OSNOVNE ŠKOLE MAJSTORA RADOVANA  TROGIR, ODRŽANE DANA 27.02.2017. GODINE U PROSTORIJAMA ŠKOLE S POČETKOM U 13,00 SATI

OSNOVNA ŠKOLA

MAJSTORA RADOVANA

TROGIR

Klasa: 003-06/17-01-107

Urbroj:2184-19-01-17-2

Trogir, 27.02.2017. god.

Z A P I S N I K

SA  33. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

Dnevni red:

1.Verifikacija zapisnika sa prethodne sjednice

2.Suglasnost ravnatelju za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto učitelja likovne kulture i učitelja razredne nastave – do 60 dana

3.Otvaranje prijava i utvrđivanje liste kandidata za izbor i imenovanje ravnatelja škole

4.Razno

Prijedlog je usvojen te je dnevni red jednoglasno prihvaćen.

Ad. 1.

Na zapisnik sa 32. Sjednice ŠO nije bilo primjedbi te je isti jednoglasno verificiran .

Ad.2.

Daje se suglasnost ravnatelju za zasnivanje radnog odnosa na određeno puno radno vrijeme sa Brankom Lušić za radno mjesto učitelja razredne nastave do povratka radnice sa bolovanja, odnosno do zasnivanja radnog odnosa na temelju natječaja ili na drugi propisani način  ali ne dulje od 60 dana.

Daje se suglasnost ravnatelju za zasnivanje radnog odnosa na određeno puno radno vrijeme sa Magdalenom Kudelik za radno mjesto učitelja likovne kulture do povratka radnice sa bolovanja, odnosno do zasnivanja radnog odnosa na temelju natječaja ili na drugi propisani način  ali ne dulje od 60 dana.

Ad.3

Nakon utvrđivanja valjanosti prijava kandidata Školski odbor je jednoglasno donio

O D L U K U

O UTVRĐIVANJU LISTE KANDIDATA

ZA IZBOR I IMENOVANJE RAVNATELJA/ICE

OSNOVNE ŠKOLE MAJSTORA RADOVANA TROGIR

I

Nakon otvaranja i razmatranja prijava kandidata na natječaj za ravnatelja/icu Osnovne škole Majstora Radovana , Školski odbor Osnovne škole Majstora Radovana Trogir, utvrdio je da uvjete iz natječaja ispunjavanju, da su dostavili sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i da su prijave na natječaj dostavili u propisanom roku:

1. Zorana Brodarić,  iz Trogira , Balančane 8
  2. Vilko Stojan,  iz Trogira, Put Mulina 20

II

Obvezuju se Učiteljsko vijeće, Vijeće roditelja i Skup radnika Osnovne škole Majstora Radovana Trogir (u daljnjem tekstu: Škola) da najkasnije do 13.3.2017. godine, a nakon provedenog postupka glasovanja sukladno odredbama Statuta Škole, dostave Školskom odboru Škole zaključak o stajalištu za kojeg će kandidata glasovati njihovi predstavnici u Školskom odboru Škole u postupku izbora i imenovanja ravnatelja/ice škole.

III

Tijela iz točke II. ove Odluke dužna su svoje sjednice odnosno skup održati u vremenskom terminu koji će radnicima Škole omogućiti da ostvare svoje glasačko pravo i obvezu u postupku izbora i imenovanja ravnatelja/ice Škole.

III

Donijeta Odluka će se sačiniti kao pojedinačni akt.

Prije zaključenja sjednice Školski odbor je jednoglasno odlučio da će se slijedeća sjednica Školskog odbora održi najkasnije do 13.3.2017. godine.

Sjednica je zaključena u 13,50 sati.