Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor.

ZAPISNIK SA 34. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA
Autor: Virgil Jureškin, 21. 3. 2017.

Z A P I S N I K

SA  34. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

OSNOVNE ŠKOLE MAJSTORA RADOVANA  TROGIR, ODRŽANE DANA 13.3.2017. GODINE U PROSTORIJAMA ŠKOLE S POČETKOM U 13,00 SATI

OSNOVNA ŠKOLA
MAJSTORA RADOVANA
TROGIR

Klasa: 003-06/17-01-130
Urbroj:2184-19-01-17-2

Trogir, 13.3.2017. god.

Z A P I S N I K

SA  34. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

Dnevni red:

1.Verifikacija zapisnika sa prethodne sjednice

2.Donošenje Odluke o izboru ravnatelja Osnovne škole Majstora Radovana Trogir

3.Razno

4. Prijedlog je usvojen te je dnevni red jednoglasno prihvaćen.

Ad. 1.

Na zapisnik sa 33. Sjednice ŠO nije bilo primjedbi te je isti jednoglasno verificiran .

Ad.2

Nakon završenog glasovanja Školski odbor je donio

O D L U K U

O IZBORU RAVNATELJA

OSNOVNE ŠKOLE MAJSTORA RADOVANA TROGIR

1. Za ravnatelja Osnovne škole Majstora Radovana Trogir izabrana je Zorana Brodarić, iz Trogira, Balančane 8, prof. engleskog jezika i filozofije.
  2. Ministarstvu znanosti i obrazovanja Osnovna škola Majstora Radovana Trogir (u daljnjem tekstu: Škola) dostavit će cjelovitu dokumentaciju glede postupka izbora ravnatelja i zatražiti prethodnu suglasnost radi imenovanja ravnatelja Škole.
  3. Odluku o imenovanju ravnatelja Škole Školski odbor će donijeti nakon što Škola dobije prethodnu suglasnost iz točke 2. ove Odluke ili kada istekne rok od 15 dana za davanje suglasnosti, a ista nije uskraćena.
  4. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se na oglasnoj ploči Škole.

Donijeta Odluka sačinit će se kao pojedinačni akt.

Sjednica je zaključena u 13,25 sati.