Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor.

ZAPISNIK S 1. KONSTITUIRAJUĆE SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA 25. 5. 2017.
Autor: Virgil Jureškin, 30. 5. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA
MAJSTORA RADOVANA
TROGIR

Klasa: 003-06/17-01-231
Urbroj:2184-19-01-17-2
Trogir 25. 5. 2017. god.

Z A P I S N I K

S 1. KONSTITUIRAJUĆE SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

OSNOVNE ŠKOLE MAJSTORA RADOVANA TROGIR, ODRŽANE DANA 25. 5. 2017. GODINE U PROSTORIJAMA ŠKOLE S POČETKOM U 13,00 SATI

NAZOČNI:

Dragan Boduljak, Nataša Litović, Tihana Mamut, Jagoda Vržina (imenovani članovi Školskog odbora), Zorana Brodarić, ravnateljica škole i Dragica Svilan – tajnica.

Ravnateljica škole, Zorana Brodarić,  pozdravila je sve nazočne, zaželila dobrodošlicu i ugodnu i konstruktivnu suradnju u budućnosti, te predložila sljedeći

Dnevni red:

1. Izvješće predsjedavatelja sjednice o imenovanim članovima Školskog odbora
  2. Verificiranje mandata imenovanih članova Školskog odbora
  3. Izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Školskog odbora

Ad. 1.

Predsjedavateljica  je nazočnima podnijela izvješće o imenovanim članovima Školskog odbora kako slijedi:

-iz reda učitelja imenovani su

1. Nataša Litović
  2. Jagoda Vržina

-iz reda roditelja

1. Dragan Boduljak

-iz reda skupa radnika

1. Tihana Mamut

-predstavnici osnivača nisu imenovani

Nakon završetka prve točke dnevnog reda pristupilo se verifikaciji mandata imenovanih članova Školskog odbora provjerom identiteta. Svi članovi su svoje adrese, brojeve telefona i e-mail adrese upisali u posebno pripremljenu tablicu.

Gore navedeni se imenuju članovima Školskog odbora osnovne škole Majstora Radovana te im mandat teče od dana konstituiranja sljedeće četiri godine.

Ad.3.

Za  predsjednicu Školskog odbora predložena je  Jagoda Vržina. Prijedlog je jednoglasno prihvaćen te je donesena odluka:

Jagoda Vržina se imenuje predsjednicom Školskog odbora na mandat od četiri godine.

Za zamjenicu predsjednice Školskog odbora predložena je Nataša Litović. Prijedlog je jednoglasno prihvaćen te je donesena odluka:

Nataša Litović se imenuje zamjenicom predsjednice Školskog odbora na mandat od četiri godine.

Ad.4.

Daje se suglasnost ravnateljici za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme s Vlatkom Perica  za radno mjesto učitelja engleskog jezika do okončanja natječajnog postupka ali ne dulje od 60 dana.

Predsjednica Školskog odbora:

Jagoda Vržina